O mně

Psychologie je moje vášeň, baví mě přemýšlet nad lidmi, vztahy a psát články o každodenních situacích či životních výzvách.

Každý z nás je jedinečným člověkem a potřebuje ke svému štěstí něco jiného. Mým cílem je lidem pomáhat podívat se na svou situaci jinýma očima a nalézt uspokojivé řešení. Snažím se neřešit problémy za druhé, ale ukázat jim cestu, jak se s podobnými situacemi vyrovnávat samostatně a jak se naučit zvládat těžké situace bez pomoci druhých.

Mám vystudovanou jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a certifikát “Základy koučování v praxi”. Právě absolvuji terapeutická výcvik Life-Dymamic v Praze.

Pokud potřebujete poradit, chcete se na něco zeptat, zajímá vás, jakým způsobem řešit podobné situace, prosím ozvěte se na můj email: [email protected] nebo telefon 777168879.

Moje články najdete také na serverech: psychologie.cz a vitavera.denik.cz, webu Azyl-Lisa o.s. (nezisková organizace pomáhající obětem domácího násilí) a v poslední době také v tištěném časopise Psychologie dnes.

Moje fb stránka je: https://www.facebook.com/radkagottwaldova.tk

Tuto webovou stránku spravuje Dimitrios Avramidis

by Radka Gottwaldova