June 1, 2018

Ever since I started therapy with Radka I have improved a lot and managed to cope better with my disorders, specially because I’m an international student. She is really easy to talk to and I appreciate all the help.

May 7, 2018

Radka really helped me when I was going through a rough time as an international student in Brno. She is very easy to talk to and gave me a lot of pratical advice that aided me in overcoming my problems. I think I learned a lot about myself during the months she was my therapist. I absolutely advise any English speaking person to seek her help if needed!

January 6, 2018

K Radce chodím teprve krátce, ale je to příjemná terapeutka, zajímá se skutečně o mé potíže, je empatická a trpělivá, uvidím, jak bude terapie probíhat dál.:)

December 28, 2017

Na Radce oceňuji, že nazývá věci pravými jmény, pojmenovává problém a vidí to, co člověku zůstává skryto. Dokáže situaci a problémy rozebrat a nasměrovat. Dokáže být empatická i přímá, podporovat i podněcovat otázkami k přemýšlení a přehodnocování.

January 10, 2017

K Radce chodím na terapii, trpím úzkostí a nespavostí a bylo pro mě složité si najít psychoterapeuta, který bude mluvit anglicky a rozumět mi jako člověku, který je v České republice cizincem. S terapií jsem velice spokojená, pomohla mi zorientovat se v mých pocitech a najít klíčové oblasti, na kterých pracovat. Cítím se u ní uvolněně a příjemně, zajímá se o mě a podporuje mě, nemám problém s ní o čemkoli mluvit.